Με πολύ μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 20 Σεπτεμβρίου 2023, η επίσημη παρουσίαση των υποψηφίων του συνδυασμού “ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ” του Υποψήφιου Δημάρχου Γρεβενών Χρήστου Τριγώνη, που έγινε σε γνωστή Αίθουσα Εκδηλώσεων της πόλης, η οποία ήταν κατάμεστη από κόσμο, δίνοντας βροντερό παρών.
Κατά τη διάρκεια της ομιλίας του, ο κ.Τριγώνης παρουσίασε επίσης τις θέσεις και το πρόγραμμα της παράταξής του, υπογραμμίζοντας ταυτόχρονα ότι ο συνδυασμός του “ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ” είναι ο συνδυασμός που ζητούσε όλη η κοινωνία, χωρίς εξαρτήσεις, χωρίς συμφωνίες, χωρίς ανίερες συμμαχίες.
«Μας ενώνουν μόνο τα Γρεβενά, μας ενώνει μόνο το αύριο. Δίνουμε την μάχη της γενιάς μας και θα την κερδίσουμε!», τόνισε εμφατικά ο Υποψήφιος Δήμαρχος Γρεβενών Χρήστος Τριγώνης, o οποίος καταχειροκροτήθηκε από τους εκατοντάδες παρισταμένους.
Γραφείο Τύπου
Συνδυασμού
«ΓΡΕΒΕΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044328/P2336133.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044338/P2336201.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044348/P2336239.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044358/P2336255.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044409/P2336166.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044418/P2336281.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044430/P2336301.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044441/P2336310.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044453/P2336333.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044507/P2336366.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044519/P2336374.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044530/P2336420.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044540/P2336467.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044551/P2336497.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044602/P2336531.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044613/P2336536.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044623/P2336554.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044633/P2336838.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044644/P2336627.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044654/P2336906.jpg)
![](https://media-eu.kozan.gr/wp-content/uploads/2023/09/21044710/%CE%9A%CE%95%CE%9D%CE%A4%CE%A1%CE%99%CE%9A%CE%97-%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%9F-2.jpg)